Farní muzeum

Titulní strana

Aktuality

Pálení čarodějnic a stavění máje

08.05.2016

Letošní čarodějnice jsme pojali opravdu netradičně. Už stavění májky proběhlo jinde. Normálně májka stávala na návsi, ale letos ji naši silní kondračtí muži postavili na parkovišti u Farního muzea. Zdejší stádo ovcí se asi hodně divilo, co to tu stojí za obrovskou věc.
.

celý článek »

Dětská skupina KORÁLEK

03.03.2016

.

Podzimní tvoření ve Farním muzeu v Kondraci

04.11.2015

V sobotu 31.11.2015 se v Kondraci na faře konalo podzimní tvoření. Moje dcery hrozně rády tvoří, proto jsme se tam vydaly plné očekávání, co si pro nás připravili. Po příchodu jsem byla velmi překvapena. Bylo tam opravdu mnoho možností ke tvoření a my nevěděly, kde začít. Jestli u malování tašky, barvit sádrové odlitky, vyrobit svíčku ze včelího vosku, mýdlo nebo vybarvovat keramické obrázky. Poté, co jsme vyzkoušely snad úplně všechno, jsme si vydlabaly dýni a odcházely s několika povedenými výrobky.

Po celou dobu krásně hrála skupina Poprask z ICSS Odlochovice. Počasí bylo moc krásné a tak jsme si celý den užily! Velmi děkuji všem, kdo si dal tu práci a vše perfektně připravil! Děkuji ... spokojená maminka :-)

Fotografie ke článku

Divadelní představení ROZUM A ŠTĚSTÍ

22.07.2015

V neděli 12. července 2015 nás po roce navštívil divadelní spolek Svatopluk Benešov a zahrál nám krásnou pohádku pro děti na motivy Jana Wericha "Rozum a Štěstí". Počasí se vydařilo a my všem děkujeme za účast.   (AaM)

Fotografie ke článku

Andersenovka 2015

10.06.2015

Je pátek 5.června 2015 kolem půl čtvrté - běžně se touto dobou scházejí kondračtí hasíci na trénink, ale dnes žádný nebude - čeká na ně další ročník "Andersenovky". Krátce po čtvrté již stojíme všichni na návsi a čekáme na autobus, který nás doveze do Vlašimi. Na náměstí se osvěžujeme výbornou točenou zmrzlinou. Zbytek času trávíme na cvičebním plácku u Domečku, kde si rozehříváme svaly na horolezeckou stěnu, kterou se dnes chystáme pokořit.Někteří s náčiním zápasí, ale někteří siláci přitahování a ručkování zvládají, až se mi tají dech. Potají to také zkouším, ale raději toho nechávám - vždyť si musím šetřit síly na stěnu !!! 

celý článek »

Strana: 1 z 1 |