Farní muzeum

Titulní strana

Aktuality

KONDRACKÝ HLÍDÁČEK

26.10.2016

Obec Kondrac získala dotaci z MPSV na zřízení a provoz dětské skupiny „Kondracký hlídáček“. Dětská skupina je právní označení pro hlídání dětí. Před konečným rozhodnutím o realizaci projektu jsme museli provést průzkum, jaký bude o hlídání dětí zájem ze strany rodičů. Byli jsme velmi potěšeni, že zájem je opravdu velký a kapacita byla velmi brzy naplněna.
Nyní dětská skupina funguje již 6 týden, a děti krásně spolupracují. 
Budeme rádi, když děti a rodiče budou spokojeni a společně zažijeme spousty krásných dnů :-)
 ... Barbora Pavlisová

Pálení čarodějnic a stavění máje

08.05.2016

Letošní čarodějnice jsme pojali opravdu netradičně. Už stavění májky proběhlo jinde. Normálně májka stávala na návsi, ale letos ji naši silní kondračtí muži postavili na parkovišti u Farního muzea. Zdejší stádo ovcí se asi hodně divilo, co to tu stojí za obrovskou věc.
.

celý článek »

Dětská skupina KORÁLEK

03.03.2016

.

Podzimní tvoření ve Farním muzeu v Kondraci

04.11.2015

V sobotu 31.11.2015 se v Kondraci na faře konalo podzimní tvoření. Moje dcery hrozně rády tvoří, proto jsme se tam vydaly plné očekávání, co si pro nás připravili. Po příchodu jsem byla velmi překvapena. Bylo tam opravdu mnoho možností ke tvoření a my nevěděly, kde začít. Jestli u malování tašky, barvit sádrové odlitky, vyrobit svíčku ze včelího vosku, mýdlo nebo vybarvovat keramické obrázky. Poté, co jsme vyzkoušely snad úplně všechno, jsme si vydlabaly dýni a odcházely s několika povedenými výrobky.

Po celou dobu krásně hrála skupina Poprask z ICSS Odlochovice. Počasí bylo moc krásné a tak jsme si celý den užily! Velmi děkuji všem, kdo si dal tu práci a vše perfektně připravil! Děkuji ... spokojená maminka :-)

Fotografie ke článku

Strana: 1 z 1 |